logo portal banner

Strateški plan MKVC (2022. - 2026.)

Strateški plan MKVC (2022. - 2026.)

S ponosom obznanjujemo da je Moto klub Veterana - Croatia (MKVC) nakon pet godina djelovanja uspješno izradio svoj treći Strateški plan (2022.-2026.). Ovaj dokument predstavlja nastavak kontinuiranog razvoja i predstavlja ključni korak u daljnjem rastu i ustaljenju naše organizacije.
U prethodnim godinama, MKVC je definirao svoju viziju, misiju, ciljeve i planove kroz prva dva Strateška plana (2012.-2016. i 2017.-2021.), čime smo postavili temelje organizacijske strukture, pozicionirali se u civilnom društvu RH i BiH te postavili smjernice za daljnji razvoj.
Novi Strateški plan (2022.-2026.) odražava našu opredijeljenost kao dragovoljne, nevladine i nestranačke organizacije, okupljajući hrvatske branitelje Domovinskog rata, veterane Oružanih snaga RH te ostale građane iz RH, BiH i dijaspore. Glavna mu je zadaća osigurati održivost MKVC te jačati organizacijsku strukturu i pozicionirati Podružnice MKVC na lokalnoj razini.
Cilj ovog strateškog plana je omogućiti jasno razumijevanje vizije, misije i vrijednosti MKVC među našim članovima, tijelima Kluba, donatorima, partnerskim organizacijama i svim korisnicima naših aktivnosti. To je ključno za povećanje osobne predanosti naših članova u ostvarivanju zajedničkih ciljeva i programa.
Podsjećamo da MKVC djeluje prema Statutu Kluba, koji precizno definira naše odnose, način rada i funkcioniranje. Strateški plan dodatno produbljuje te smjernice, osiguravajući usklađenost naših ciljeva s dugoročnim vizijama.
Ovaj plan predstavlja našu predanost kontinuiranom napretku i služenju našim članovima i zajednici.
Radujemo se ostvarenju ciljeva i novim dostignućima u ovom novom razdoblju rasta.

 

World tražilica